Kā paātrināt datora darbību?

Ikdienā strādājot uz datora, mēs palaižam daudz dažādu procesu un programmu. Mēs to darām nedomājot par to, kas notika tajā laikā sistēmā. Piemēram, daudzi pat nezina, ka instalējot gandrīz jebkuru programmu tiek ierakstīts tā sauktajā Windows reģistra (lai sistēma “zināja” par programmu), bet kad jūs atinstalēt programmu, šie ieraksti tiek izdzēsti no reģistra. Tāda noņemšana ne vienmēr notiek pareizi, bet dažreiz vispār nenotiek.

Jūsu datorā stāv ļoti daudz privātās informācijas, piemēram interneta pārlūka failos paroles. Ja datorā nonāk kāda kaitīgā programmatūra, piemēram kāds vīrus, tad ir liela iespējamība ka Jūsu paroles un privāto informāciju var nozagt. Vēl datorā glabājas cita veida informācija kas bremzē sistēmu un aizņem vairāk atmiņas uz Jūsu cietā diska.

Tādēļ, lai datora izmantošanas bija drošs, viņu nepieciešams tīrīt. Mēs aplūkosim vienu no pašām populārākajām programmām – CCleaner. Lai turpinātu, lejupielādēt CCleaner no mūsu mājas lapā.

Pirmā iepazīšanās

jau uzstādītās programmas CCleaner logā ir nākamās ieguldīšanas:

  • Tīrītājs– var izvēlēties nākamos apakšpunktus: Windows pavadonis , sistēma, pārējais. Liekam ķeksīšus uz mapēm kurus gribam notīrīt
  • Reģistrs – Izvēlamies arī nepieciešamus apakšpunktus.
  • Riķi – satur instrumentus programmu noņemšanai no operētājsistēmas, kā arī instrumenti pa automatiska starta saraksta konfigurēšanu.
  • Opcijas – satur pašas programmas uzskaņošanas tiešs, kā arī ļauj noskaņot cookie failus.

datora tīrīšana ar ccleaner

Kā lietot

Lai izmantot programmu CCleaner, nepieciešams aiztaisīt visas atvērtās programmas uz
darba galda. Nepieciešams palaist CCleaner un nospied cilnes “Tīrītājs” un nospied uz “Analizēt” pogu. Kad analīze ir pabeigta, jūs varat izskatīt datus un nospied pogu “Palaist Tīrītāju

paātrināt datora darbību ar ccleaner

Viss attīrīšanas process aizņem dažas minūtes, tas ir atkarīgs no paša datora.